• 636771003091145281_saudek2.jpg
  • 636771002989883077_saudek.jpg
  • 636771003054426150_saudek1.jpg

Saudek Jan

*1935 +

"Žebronění"

ID Aukce: 975
Klasická černobílá fotografie, rozměr 34,5 cm x 30,5 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

33 765 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:03:02

1 000 Kč

Příhozů: 16

VQW22275 3376524.01.2019 19:58:02
XYU09259 3276524.01.2019 19:55:56
VQW22275 3176524.01.2019 19:55:18
XYU09259 3076524.01.2019 19:53:24
VQW22275 2976524.01.2019 19:52:15
XYU09259 2876524.01.2019 19:52:06
VQW22275 2776524.01.2019 19:51:03
XYU09259 2676524.01.2019 19:49:14
VQW22275 2576524.01.2019 19:47:39
XYU09259 2476524.01.2019 19:47:35
VQW22275 2376524.01.2019 19:42:52
QMN75208 2276524.01.2019 19:42:51
VQW22275 2176524.01.2019 19:38:57
QMN75208 2076524.01.2019 19:36:45
QMN75208 1600024.01.2019 19:32:39
DZX37101 1500006.01.2019 20:00:41