• 636771005353726478_saudek3.jpg
  • 636771005468459787_saudek6.jpg
  • 636771005399344449_saudek4.jpg
  • 636771005435022188_saudek5.jpg

Saudek Jan

*1935 +

Eine Tanzerin

ID Aukce: 977
Klasická černobílá fotografie, rozměr 31 cm x 40 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

31 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 20:07:57

1 000 Kč

Příhozů: 17

VAY55668 3100024.01.2019 20:02:57
IBR16429 3000024.01.2019 20:02:53
VAY55668 2900024.01.2019 20:01:15
IBR16429 2800024.01.2019 19:57:16
VAY55668 2700024.01.2019 19:52:35
IBR16429 2600024.01.2019 19:52:25
VAY55668 2500024.01.2019 19:48:30
IBR16429 2400024.01.2019 19:48:27
VAY55668 2300024.01.2019 19:43:33
IWV92631 2200024.01.2019 19:43:24
VAY55668 2100024.01.2019 19:42:52
IWV92631 2000024.01.2019 19:42:42
VAY55668 1900024.01.2019 19:40:49
ESQ79036 1800024.01.2019 17:32:05
OKG08814 1700020.01.2019 12:58:19
IWV92631 1600006.01.2019 20:01:50
ESQ79036 1500007.12.2018 9:19:44