• 636710676305837469_blazicek9.jpg
  • 636710675992492087_blazicek5.jpg
  • 636710675904193385_1blazicek7.jpg
  • 636710676077053131_blazicek8.jpg

Blažíček Oldřich

*1887 +1953

Jaro v parku

ID Aukce: 979
Olej, lepenka, 29 cm x 41 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

45 000 Kč

55 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:46:00

5 000 Kč

ERY14938 5500024.01.2019 19:20:43
SKS75776 5000024.01.2019 18:52:36
QLF94454 4900024.01.2019 18:51:56
SKS75776 4800024.01.2019 18:51:51
QLF94454 4700024.01.2019 11:36:48
SKS75776 4600020.01.2019 18:37:02
ERY14938 4500006.01.2019 18:37:05