Aukce Krajina Hůrka Otakar
  • 636098274373282569_1hurka.JPG
  • 636098274538288905_hurka.JPG
  • 636098274714858185_hurka1.JPG
  • 636098274887052297_hurka2.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

ID Aukce: 98
Olej, karton, 40 x 50 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 31. 10. 2016 20:07:00

500 Kč

FYO63594 550023. 10. 2016 19:48:00