• 636538952696234683_pors2.JPG
  • 636538952557926883_pors.JPG
  • 636538952461753750_1pors.JPG
  • 636538952635539128_pors1.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Letní krajina

ID Aukce: 985
Olej, plátno, 75 cm x 117 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Restaurováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

24 000 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:53:56

1 000 Kč

Příhozů: 15

BOS37896 2400024.01.2019 19:48:56
MUY94377 2300024.01.2019 19:47:03
BOS37896 2200024.01.2019 19:44:43
MUY94377 2100024.01.2019 19:42:19
BOS37896 2000024.01.2019 19:42:01
MUY94377 1900024.01.2019 19:41:52
BOS37896 1800024.01.2019 19:40:08
MUY94377 1700024.01.2019 19:39:27
BOS37896 1600024.01.2019 19:39:23
MUY94377 1500024.01.2019 19:35:02
BOS37896 1400024.01.2019 19:26:29
MUY94377 1300024.01.2019 19:26:20
BOS37896 1200024.01.2019 19:26:20
MUY94377 1100024.01.2019 18:51:36
BOS37896 1000001.12.2018 15:16:31