• 636773673645313230_1koudelka.jpg
  • 636773673730966785_koudelka.jpg
  • 636773673808958753_koudelka1.jpg
  • 636773673881303258_koudelka2.jpg

Koudelka Josef

*1877 +1960

Dívka v kroji

ID Aukce: 992
Olej, karton, 41 cm x 34 cm. Signováno vlevo dole. Malba mírně poškozena. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 600 Kč

Aukce končí: 24.01.2019 19:59:00

100 Kč

HAW86334 260024.01.2019 19:53:12
JKN60334 250009.11.2018 17:01:13