Litografie, velikost listu 50 cm x 70 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslováno 81/200 vlevo dole. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Cena vyvolávací 2 000 Kč
Litografie, velikost listu 70 cm x 50 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslováno 49/200 vlevo dole. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Bronz, výška bez mramorového podstavce 20 cm. Signováno a číslováno na zadní straně. Pozdější odlitek.
Cena vyvolávací 5 000 Kč
Litografie, velikost listu 70 cm x 50 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslováno 184/200 vlevo dole. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Příhozů: 62
Cena vyvolávací 10 000 Kč
Bronz, výška bez mramorového podstavce 28 cm. Signováno a číslováno na zadní straně. Pozdější odlitek.
Obsah, který vám padne jako ulitý.
Podrobné nastavení cookies