Aukce Chalupy u řeky Veselý Veno

Veselý Veno

Chalupy u řeky

ID Aukce: 1187
Olej, karton, 48 cm x 63 cm. Signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč