Aukce Ležící akt Heinz J.

Heinz J.

Ležící akt

ID Aukce: 1214
Akvarel, 37 cm x 26 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
6 500 Kč
6 500 Kč