• 636988903627513319_heinz.JPG
  • 636988903793408037_heinz2.JPG
  • 636988903873012575_heinz3.JPG
  • 636988903713854185_heinz1.JPG

Heinz J.

Ležící akt

ID Aukce: 1214
Akvarel, 37 cm x 26 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

6 500 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:20:00

500 Kč