Aukce Rozkvetlé keře Beck F.

Beck F.

Rozkvetlé keře

ID Aukce: 1219
Akvarel, karton, 21 cm x 29 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 500 Kč