• 636988916731309248_beck3.JPG
  • 636988916561635064_beck.JPG
  • 636988916639677280_beck2.JPG
  • 636988916467226743_beck1.JPG

Beck F.

Rozkvetlé keře

ID Aukce: 1219
Akvarel, karton, 21 cm x 29 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 29. 10. 2019 19:25:00

100 Kč