Aukce Muzikant Eliáš Bohumil

Eliáš Bohumil

*1937 +2005

Muzikant

ID Aukce: 1224
Olej, plátno, 70 cm x 50 cm. Signováno a datováno na zadní straně. Nerámováno.

Vyvolávací cena
8 000 Kč
8 500 Kč