• 636989639190853846_elias.JPG
  • 636989639301466751_elias1.JPG
  • 636989639397905450_elias2.JPG

Eliáš Bohumil

*1937 +2005

Muzikant

ID Aukce: 1224
Olej, plátno, 70 cm x 50 cm. Signováno a datováno na zadní straně. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 500 Kč

Aukce končí: 29.10.2019 19:30:00

500 Kč

ZRN65455 850029.10.2019 8:58:22
JOM64603 800028.10.2019 14:32:07