Aukce Jak vstala Ščerbakov Jiří

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Jak vstala

ID Aukce: 1290
Olej, plátno, 90 cm x 120 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Provenience : Z rodiny autora. Žák Emila Filly.

Vyvolávací cena
22 000 Kč
22 000 Kč