Aukce Starý Hradec Králové Mervart Augustin

Mervart Augustin

*1889 +1968

Starý Hradec Králové

ID Aukce: 1355
Olej, plátno, 134 cm x 165 cm. Signováno a datováno 1923 vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
125 000 Kč
125 000 Kč