• 637109787040933100_mervart3.JPG
  • 637109787146715172_mervart.JPG
  • 637109787273328970_mervart1.JPG
  • 637109787457705585_mervart2.JPG

Mervart Augustin

*1889 +1968

Starý Hradec Králové

ID Aukce: 1355
Olej, plátno, 134 cm x 165 cm. Signováno a datováno 1923 vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

125 000 Kč

125 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:06:00

10 000 Kč