Aukce Rozbouřené moře Weidner Joseph

Weidner Joseph

*1801 +1870

Rozbouřené moře

ID Aukce: 1378
Olej, plátno, 36 cm x 43 cm. Signováno a datováno 1869 vlevo dole. Rám poškozen.

Vyvolávací cena
3 000 Kč
14 000 Kč