• 637109851034411338_lode1.JPG
  • 637109851229881581_lode2.JPG
  • 637109851322245862_lode3.JPG
  • 637109851135974732_lode.JPG

Weidner Joseph

*1801 +1870

Rozbouřené moře

ID Aukce: 1378
Olej, plátno, 36 cm x 43 cm. Signováno a datováno 1869 vlevo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:29:00

100 Kč

NHN98409 31004. 12. 2019 13:54:18
NHN98409 30004. 12. 2019 13:52:00