• 637109851034411338_lode1.JPG
  • 637109851229881581_lode2.JPG
  • 637109851322245862_lode3.JPG
  • 637109851135974732_lode.JPG

Weidner Joseph

*1801 +1870

Rozbouřené moře

ID Aukce: 1378
Olej, plátno, 36 cm x 43 cm. Signováno a datováno 1869 vlevo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:57:06

1 000 Kč

Příhozů: 22

TCN56309 1400028.01.2020 19:52:05
IYF10373 1300028.01.2020 19:51:38
TCN56309 1200028.01.2020 19:46:53
IYF10373 1030028.01.2020 19:46:32
TCN56309 930028.01.2020 19:42:02
IYF10373 880028.01.2020 19:41:49
TCN56309 830028.01.2020 19:37:33
IYF10373 780028.01.2020 19:37:20
TCN56309 730028.01.2020 19:32:50
IYF10373 680028.01.2020 19:32:20
TCN56309 630028.01.2020 19:28:16
IYF10373 580028.01.2020 19:23:23
IYF10373 520028.01.2020 19:22:18
XHM89651 440028.01.2020 19:21:58
IYF10373 430028.01.2020 19:21:55
XHM89651 380028.01.2020 19:21:07
IYF10373 370028.01.2020 19:21:07
XHM89651 340028.01.2020 19:19:56
TOQ10194 330028.01.2020 19:19:54
XHM89651 320028.01.2020 15:51:05
NHN98409 310004.12.2019 13:54:18
NHN98409 300004.12.2019 13:52:00