Aukce Kompozice Kotík Pravoslav

Kotík Pravoslav

*1889 +1970

Kompozice

ID Aukce: 1381
Kombinovaná technika, 34 cm x 24 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno. Vystavováno.

Vyvolávací cena
10 000 Kč
10 000 Kč