Aukce Kompozice Kotík Pravoslav
  • 637109939207913095_kotik1.JPG
  • 637109939286819703_kotik.JPG
  • 637109939414320687_kotik3.JPG
  • 637109939475883641_kotik4.JPG
  • 637109939349788941_kotik2.JPG

Kotík Pravoslav

*1889 +1970

Kompozice

ID Aukce: 1381
Kombinovaná technika, 34 cm x 24 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno. Vystavováno.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 19:32:00

1 000 Kč