Aukce Vysoký strom Vondráček Josef

Vondráček Josef

*1906 +1983

Vysoký strom

ID Aukce: 1414
Olej, karton, 50 cm x 40 cm. Signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč