Aukce Vysoký strom Vondráček Josef
  • 637110038425342468_von32.JPG
  • 637110038469093074_von33.JPG
  • 637110038245385795_von320.JPG
  • 637110038518311920_von34.JPG

Vondráček Josef

*1906 +1983

Vysoký strom

ID Aukce: 1414
Olej, karton, 50 cm x 40 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 28. 1. 2020 20:05:00

100 Kč