Aukce Zima u Stanu s Chrudimkou Kaván František

Zima u Stanu s Chrudimkou

ID Aukce: 1614
Olej, lepenka, 41 cm x 53 cm. Signováno s přípisem 9. Dubna 1912 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Dílo uvedeno v monografii F. Kavána, číslo 1125.

Vyvolávací cena
30 000 Kč
150 000 Kč