Aukce Zima u Stanu s Chrudimkou Kaván František
  • 637303201078211661_kavan3.JPG
  • 637303200787576368_kavan1.JPG
  • 637303200986645716_kavan2.JPG
  • 637303200895077173_kavan.JPG
  • 637303201164188145_kavan4.JPG

Zima u Stanu s Chrudimkou

ID Aukce: 1614
Olej, lepenka, 41 cm x 53 cm. Signováno s přípisem 9. Dubna 1912 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Dílo uvedeno v monografii F. Kavána, číslo 1125.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

150 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 19:12:06

10 000 Kč

Účastníků: 13
Příhozů: 34

KQR09474 15000021. 10. 2020 19:07:06
UKR03213 14000021. 10. 2020 19:06:55
KQR09474 13000021. 10. 2020 19:06:45
UKR03213 12000021. 10. 2020 19:03:41
KQR09474 10000021. 10. 2020 19:02:58
UKR03213 9500021. 10. 2020 19:02:31
KQR09474 8500021. 10. 2020 19:02:27
YFR19625 8000021. 10. 2020 19:02:11
KQR09474 7500021. 10. 2020 19:01:55
YFR19625 7000021. 10. 2020 19:01:48
KQR09474 6500021. 10. 2020 19:01:35
YFR19625 6000021. 10. 2020 19:01:29
KQR09474 5500021. 10. 2020 19:01:04
YFR19625 5000021. 10. 2020 19:00:54
KQR09474 4900021. 10. 2020 19:00:22
YFR19625 4800021. 10. 2020 19:00:21
KQR09474 4700021. 10. 2020 18:58:59
UKR03213 4600021. 10. 2020 18:58:55
KQR09474 4500021. 10. 2020 18:57:36
UKR03213 4400021. 10. 2020 18:57:34
KQR09474 4300021. 10. 2020 18:56:03
UKR03213 4200021. 10. 2020 18:54:04
HAX16299 4100021. 10. 2020 18:40:40
QHL79570 4000019. 10. 2020 17:19:32
KJV28241 3900016. 10. 2020 20:58:09
ZJW05898 380008. 10. 2020 11:07:18
VUU01930 370008. 10. 2020 11:07:12
ZJW05898 360006. 10. 2020 20:23:19
GTM22452 350005. 10. 2020 17:56:57
PFK02175 3400027. 9. 2020 5:55:43