Aukce Tůně Starého Labe u Byšiček v Čechách Köppl Jan

Köppl Jan

*1862 +

Tůně Starého Labe u Byšiček v Čechách

ID Aukce: 1618
Olej, plátno, 47 cm x 70 cm. Signováno a datováno 1893 vpravo dole. Top dílo mimořádně vzácně se vyskytujícího žáka Julia Mařáka. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Vzadu autorský štítek.

Vyvolávací cena
180 000 Kč
240 000 Kč