Aukce Tůně Starého Labe u Byšiček v Čechách Köppl Jan
  • 637324065154213345_koppl2.JPG
  • 637324065252813398_koppl1.JPG
  • 637324065343438836_koppl3.JPG
  • 637324065424890743_koppl4.JPG
  • 637324065502935495_koppl5.JPG

Köppl Jan

*1862 +

Tůně Starého Labe u Byšiček v Čechách

ID Aukce: 1618
Olej, plátno, 47 cm x 70 cm. Signováno a datováno 1893 vpravo dole. Top dílo mimořádně vzácně se vyskytujícího žáka Julia Mařáka. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Vzadu autorský štítek.
Vyvolávací cena:

180 000 Kč

240 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 19:08:00

10 000 Kč

FPQ20444 24000021. 10. 2020 19:01:24
IJK68594 23000021. 10. 2020 19:01:20
FPQ20444 22000021. 10. 2020 19:00:32
IJK68594 21000021. 10. 2020 19:00:32
FPQ20444 20000016. 10. 2020 18:25:01
VIB97270 19000026. 8. 2020 19:43:58
WNB07222 1800008. 8. 2020 11:42:07