Aukce Krajina Veselý Veno

Veselý Veno

ID Aukce: 164
Olej, plátno, 76 x 96 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Nově zarámováno.

Vyvolávací cena
3 500 Kč
3 500 Kč