Aukce Krajina Martinka Vojtěch

Martinka Vojtěch

*1875 +

ID Aukce: 1643
Olej, karton, 25 cm x 37,5 cm. Nesignováno. Kolem roku 1898. Mimořádně vzácně se vyskytující žák Julia Mařáka. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
12 000 Kč
21 000 Kč