• 637303323203268302_martinka.JPG
  • 637303323295352717_martinka2.JPG
  • 637303323089456032_martinka1.JPG

Martinka Vojtěch

*1875 +

ID Aukce: 1643
Olej, karton, 25 cm x 37,5 cm. Nesignováno. Kolem roku 1898. Mimořádně vzácně se vyskytující žák Julia Mařáka. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

21 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:45:11

1 000 Kč

Příhozů: 10

GQZ71441 2100021.10.2020 19:40:11
MAE30229 2000021.10.2020 19:38:15
GQZ71441 1900021.10.2020 19:36:23
MAE30229 1800021.10.2020 19:36:06
GQZ71441 1700021.10.2020 19:32:34
LGX29616 1600021.10.2020 18:57:29
MAE30229 1500021.10.2020 18:42:27
NFK00264 1400021.10.2020 16:40:53
LGX29616 1300021.10.2020 16:40:43
NFK00264 1200008.10.2020 11:08:32