Aukce Večerní nálada na Svratce Kos Ivan

Kos Ivan

Večerní nálada na Svratce

ID Aukce: 1668
Olej, plátno, 54 cm x 68 cm. Signováno vlevo dole.

Vyvolávací cena
3 500 Kč
15 000 Kč