• 637314497955169616_kos2.JPG
  • 637314497880899816_kos.JPG
  • 637314497782157485_kos1.JPG
  • 637314498041523978_kos3.JPG
  • 637314498147991911_kos4.JPG

Kos Ivan

Večerní nálada na Svratce

ID Aukce: 1668
Olej, plátno, 54 cm x 68 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 20:01:55

1 000 Kč

Příhozů: 31

YSG43022 1500021.10.2020 19:56:54
HGH55193 1400021.10.2020 19:54:42
YSG43022 1300021.10.2020 19:54:32
HGH55193 1200021.10.2020 19:53:51
YSG43022 1100021.10.2020 19:53:44
HGH55193 1000021.10.2020 15:46:14
BRZ94378 950021.10.2020 15:45:50
HGH55193 900021.10.2020 15:45:48
BRZ94378 850021.10.2020 11:44:52
HGH55193 800021.10.2020 11:44:51
BRZ94378 750021.10.2020 11:44:41
HGH55193 700021.10.2020 11:41:37
BRZ94378 650021.10.2020 11:41:27
HGH55193 600021.10.2020 11:41:26
BRZ94378 550021.10.2020 11:41:16
HGH55193 500021.10.2020 11:41:16
BRZ94378 490021.10.2020 11:41:06
HGH55193 480021.10.2020 11:41:06
BRZ94378 470021.10.2020 11:40:56
HGH55193 460016.10.2020 18:29:12
BRZ94378 450016.10.2020 18:29:12
HGH55193 440016.10.2020 18:29:02
BRZ94378 430016.10.2020 18:29:02
HGH55193 420016.10.2020 18:28:51
BRZ94378 410016.10.2020 18:28:51
HGH55193 400016.10.2020 18:28:41
BRZ94378 390016.10.2020 18:28:41
HGH55193 380016.10.2020 18:28:31
BRZ94378 370016.10.2020 18:28:31
HGH55193 360016.10.2020 18:28:21