Aukce Krajina Svoboda Jaro

Svoboda Jaro

*1879 +

ID Aukce: 1688
Olej, karton, 49 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole. Nutno čistit. Rám poškozen.

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč