Aukce Pohled do krajiny Dvořák Bohuslav

Dvořák Bohuslav

*1867 +1951

Pohled do krajiny

ID Aukce: 1707
Olej, karton, 25 cm x 34 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1910. Na zadní straně písemné ověření PhDr. Michaela Zachaře. Z pozůstalosti spisovatele K.V. Raise.

Vyvolávací cena
18 000 Kč
37 000 Kč