Aukce Kostel v Kameničkách Macoun Gustav

Macoun Gustav

*1892 +1934

Kostel v Kameničkách

ID Aukce: 1708
Olej, karton, 32 cm x 45 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Kolem roku 1920. Na zadní straně písemné ověření PhDr. Michaela Zachaře. Z pozůstalosti spisovatele K.V. Raise.

Vyvolávací cena
15 000 Kč
37 000 Kč