Aukce Kostel v Kameničkách Macoun Gustav
  • 637341337120102107_macoun2.JPG
  • 637341337301168661_macoun4.JPG
  • 637341337207617102_macoun3.JPG
  • 637341336951158875_macoun1.JPG
  • 637341337040541139_macoun.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Kostel v Kameničkách

ID Aukce: 1708
Olej, karton, 32 cm x 45 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Kolem roku 1920. Na zadní straně písemné ověření PhDr. Michaela Zachaře. Z pozůstalosti spisovatele K.V. Raise.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

37 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 20:38:00

1 000 Kč

Příhozů: 16

VJH28656 3700021. 10. 2020 19:07:16
RXD64041 3600021. 10. 2020 19:07:14
VJH28656 3500021. 10. 2020 16:49:57
VJH28656 2700021. 10. 2020 16:47:15
RXD64041 2600021. 10. 2020 16:47:15
VJH28656 250006. 9. 2020 22:50:46
VJH28656 240005. 9. 2020 21:34:20
LQK21781 230005. 9. 2020 21:34:12
VJH28656 220003. 9. 2020 20:02:38
LQK21781 210003. 9. 2020 19:53:24
VJH28656 200003. 9. 2020 19:52:57
LQK21781 190003. 9. 2020 19:52:56
VJH28656 180003. 9. 2020 14:22:37
LQK21781 170003. 9. 2020 14:20:28
VJH28656 160003. 9. 2020 12:33:38
LQK21781 1500027. 8. 2020 15:17:23