Aukce Praha Feikl Stanislav

Feikl Stanislav

*1883 +1933

Praha

ID Aukce: 1854
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
7 000 Kč
11 000 Kč