Aukce Praha Feikl Stanislav
  • 637458063095793427_fej1.JPG
  • 637458063255053709_fej3.JPG
  • 637458063157240707_fej.JPG
  • 637458063206459837_fej2.JPG

Feikl Stanislav

*1883 +1933

Praha

ID Aukce: 1854
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 20:43:00

1 000 Kč

Příhozů: 8

WJF12815 1100017. 2. 2021 18:54:38
GXW36028 1000029. 1. 2021 2:17:51
OAU07789 950019. 1. 2021 19:26:32
GXW36028 900019. 1. 2021 12:58:02
TUN75771 850019. 1. 2021 12:39:15
GXW36028 800015. 1. 2021 21:17:30
SIH78161 750014. 1. 2021 17:16:42
GXW36028 700011. 1. 2021 22:17:27