Aukce Sázava u Světlé n. S. Jelínek František

Jelínek František

Sázava u Světlé n. S.

ID Aukce: 1871
Olej, plátno, 50 cm x 70 cm. Nesignováno. Mírně poškozeno.

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč