Aukce Sázava u Světlé n. S. Jelínek František
  • 637183059863273250_jelinek.JPG
  • 637183060050795690_jelinek3.JPG
  • 637183059710111615_jelinek1.JPG
  • 637183059964695301_jelinek2.JPG

Jelínek František

Sázava u Světlé n. S.

ID Aukce: 1871
Olej, plátno, 50 cm x 70 cm. Nesignováno. Mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 21:00:00

100 Kč