Aukce Poděbrady Kuba Ludvík

Kuba Ludvík

*1863 +1956

Poděbrady

ID Aukce: 1889
Olej, plátno, 25 cm x 46 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Rám poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
12 000 Kč
17 000 Kč