Aukce Rajská sonáta Švabinský Max

Švabinský Max

*1873 +1962

Rajská sonáta

ID Aukce: 1972
Grafika, 44 cm x 29 cm. Signováno a datováno tužkou vlevo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč