Aukce Rajská sonáta Švabinský Max
  • 637146904381418622_svabin1.JPG
  • 637146904487555837_svabin.JPG
  • 637146904581793301_svabin2.JPG
  • 637146904666184312_svabin3.JPG

Švabinský Max

*1873 +1962

Rajská sonáta

ID Aukce: 1972
Grafika, 44 cm x 29 cm. Signováno a datováno tužkou vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:30:00

500 Kč