Aukce Ovečky u brány Popelka Vojtěch Hynek

Popelka Vojtěch Hynek

*1888 +1971

Ovečky u brány

ID Aukce: 1977
Olej, plátno, 120 cm x 180 cm. Signováno a datováno 1929 vpravo dole. Rám místy poškozen.

Vyvolávací cena
15 000 Kč
15 000 Kč