Aukce Ovečky u brány Popelka Vojtěch Hynek
  • 637317013680766094_1.JPG
  • 637317013825475847_2.JPG
  • 637317013997111107_3.JPG
  • 637317014136981598_4.JPG

Popelka Vojtěch Hynek

*1888 +1971

Ovečky u brány

ID Aukce: 1977
Olej, plátno, 120 cm x 180 cm. Signováno a datováno 1929 vpravo dole. Rám místy poškozen.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2021 20:35:00

1 000 Kč

FDP07496 1500025. 5. 2021 20:07:35