Aukce Pohled na Pražský hrad Ullrych Bohumil

Ullrych Bohumil

*1893 +1948

Pohled na Pražský hrad

ID Aukce: 2188
Olej, plátno, 65 x 85 cm. Nesignováno. Malba mírně poškozena.

Vyvolávací cena
1 500 Kč
4 722 Kč