• 637761379399045928_ull1.JPG
  • 637761379458988956_ull.JPG
  • 637761379517622480_ull2.JPG

Ullrych Bohumil

*1893 +1948

Pohled na Pražský hrad

ID Aukce: 2188
Olej, plátno, 65 x 85 cm. Nesignováno. Malba mírně poškozena.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

4 722 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:13:09

100 Kč

Příhozů: 28

WEA42334 472209.02.2022 20:08:09
CPO91619 462209.02.2022 20:08:05
WEA42334 452209.02.2022 20:07:59
CPO91619 442209.02.2022 20:07:58
WEA42334 432209.02.2022 20:04:31
CPO91619 422209.02.2022 20:01:49
UDR62220 412209.02.2022 19:57:01
WEA42334 402209.02.2022 19:56:32
UDR62220 392209.02.2022 19:53:45
WEA42334 382209.02.2022 19:53:18
UDR62220 372209.02.2022 19:50:08
WEA42334 362209.02.2022 19:49:20
UDR62220 352209.02.2022 19:46:12
WEA42334 342209.02.2022 19:45:23
UDR62220 332209.02.2022 19:39:13
WEA42334 322209.02.2022 19:38:41
UDR62220 312209.02.2022 19:33:44
WEA42334 302209.02.2022 19:31:23
UDR62220 292209.02.2022 19:29:13
UDR62220 282209.02.2022 19:28:56
UDR62220 272209.02.2022 19:28:30
UCZ11525 262209.02.2022 19:27:48
UDR62220 252209.02.2022 19:27:42
UCZ11525 242209.02.2022 19:22:04
UDR62220 232209.02.2022 19:22:04
UCZ11525 222208.02.2022 23:49:11
UCZ11525 160003.02.2022 5:46:11
DGB87129 150015.01.2022 17:26:51