Aukce Cesta k vesnici Hašek Josef

Hašek Josef

*1907 +1967

Cesta k vesnici

ID Aukce: 2189
Akvarel, 53 cm x 82 cm. Nesignováno. Zaskleno.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč