Aukce The Three Graces Rubens Peter Paul

Rubens Peter Paul

The Three Graces

ID Aukce: 2245
Litografie, velikost listu 38 cm x 28 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslováno vlevo dole 203/300. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč