• 637770916405622439_ppp4.JPG
  • 637770916297739122_ppp2.JPG
  • 637770916345933679_ppp3.JPG
  • 637770916187728339_ppp1.JPG
  • 637770916241957437_ppp.JPG

Rubens Peter Paul

The Three Graces

ID Aukce: 2245
Litografie, velikost listu 38 cm x 28 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslováno vlevo dole 203/300. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 20:46:00

100 Kč